Paraga La Familia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Paraga La Familia

In Patrone We Trust!
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Football Manager Handheld 2008

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Patrone
Don
Don
Patrone


Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

Football Manager Handheld 2008 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Football Manager Handheld 2008   Football Manager Handheld 2008 Icon_minitimeΤρι Απρ 22, 2008 8:47 am

Παίζεται σε PSP, που σημαίνει ότι είναι η ευτυχία κάθε μανατζερά γιατί μπορεί να το κουβαλήσει παντού, στην δουλειά, στις διακοπές, στο κρεβάτι, στην τουαλέτα, όπου βολεύει τον καθένα! Πρόκειται ουσιαστικά για την αναβίωση της πλατφόρμας του θρυλικού CM 2001 / 2002, γεγονός που λέει πολλά και αποδεικνύει ότι η Sports Interactive δεν θα μπορούσε να μην συμπεριλάβει αυτόν τον τόσο επιτυχημένο τύπο παιχνιδιού που την καταξίωσε στα παρόντα και μελλοντικά της σχέδια.

Πως θα ήταν το CM σήμερα αν δεν υπήρχε το 2d pitch; Η απάντηση βρίσκεται σε αυτό το παιχνίδι που έχει κρατήσει όλα τα βασικά και απαραίτητα χαρακτηριστικά του FM 2008. Διαθέτει μόνο τα σοβαρά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου συν εκείνα της Σκωτίας, της Αυστραλίας και του Βελγίου, προφανώς για εμπορικούς σκοπούς. Σύνολο λοιπόν 10 πλήρη πρωταθλήματα χωρών, όπως τα ξέρουμε στο κλασικό FM.

Από εκεί και πέρα ξεκινάει το γνωστό παραμύθι της ατελείωτης προσπάθειας ενός "μάνατζερ" να οδηγήσει την ομάδα του στην απόλυτη επιτυχία, μόνο που σε αυτή την περίπτωση έχει πολλές περισσότερες ευκαιρίες να ασχοληθεί εύκολα όπου και αν βρίσκεται!

http://www.sigames.com/softography.php?type=view&id=30
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paraga.forumgreek.com
argate7
Πορτοφολάς
Πορτοφολάς



Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2008

Football Manager Handheld 2008 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Football Manager Handheld 2008   Football Manager Handheld 2008 Icon_minitimeΤρι Μάης 20, 2008 7:44 am

Εσύ είμαι σίγουρος ότι το παίρνεις μαζί σου και παίζεις ακόμα και στους φόνους που κάνετε με τη φαμίλια..Έχω άδικο??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Patrone
Don
Don
Patrone


Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

Football Manager Handheld 2008 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Football Manager Handheld 2008   Football Manager Handheld 2008 Icon_minitimeΤρι Ιουν 17, 2008 5:45 am

argate7 έγραψε:
Εσύ είμαι σίγουρος ότι το παίρνεις μαζί σου και παίζεις ακόμα και στους φόνους που κάνετε με τη φαμίλια..Έχω άδικο??

Όχι δεν έχεις άδικο! Είναι πολύ καλό παιχνίδι, όπως και το Championship Manager 2007 για PSP, το οποίο έχει ακόμα περισσότερες χώρες και ωραιότατο 3d και 2d pitch! Μάλιστα προχθές έκανα την δεύτερη σερί νίκη μου με Παναθηναϊκό και παίζω UEFA με Nancy τώρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paraga.forumgreek.com
 
Football Manager Handheld 2008
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Football Manager 2008. Last carrer. DOXA DRAMAS
» Planetarium Manager (PM)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Paraga La Familia :: Παιχνιδια :: Console Manager Games-
Μετάβαση σε: