Paraga La Familia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Paraga La Familia

In Patrone We Trust!
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 PlayStation 3

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Anfield
Διεφθαρμένος Πρόεδρας
Διεφθαρμένος Πρόεδρας
Anfield


Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2008
Ηλικία : 46
Τόπος : Sweden Kalmar - Greece Drama

PlayStation 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: PlayStation 3   PlayStation 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 14, 2008 12:40 am

Yparxei kana kalo paidi pou pezei PS3 ? ? ?

Leo mipos na kaname kana online Razz Exo to Sega rally kai apo oti exo katalavei ginete na kaneis diko sou rally.. Razz

Porosi...Kala oxi san kai ayta ta super pou paizei o Beastie me ton Steel alla kai ayto kalo einai...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
beastie
Consigliere
Consigliere
beastie


Αριθμός μηνυμάτων : 196
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

PlayStation 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PlayStation 3   PlayStation 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 14, 2008 5:39 am

Προς το παρόν δεν έχω PS3 και δεν το βλέπω στο άμεσο μέλλον.

Μέχρι τώρα την κονσόλα την είχα κυρίως για Driving αλλά τώρα και αυτό στο PC το έχω. Βάλε και το PES 2008 που παίζει καλύτερα στο PC από ότι στο PS2 μου...

έχει πιάσει αράχνες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SteelGandalf
ex-Honorary Member
ex-Honorary Member
SteelGandalf


Αριθμός μηνυμάτων : 658
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2008
Ηλικία : 46

PlayStation 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PlayStation 3   PlayStation 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 14, 2008 6:03 am

Τον τελευταίο καιρό τα βγάζω πέρα με μεγάλη δυσκολία (οικονομικά). Όταν, με το καλό, περάσω αυτό το δύσκολο στάδιο, σκοπεύω να αγοράσω ένα PS3. Το έχω τάξει στον εαυτό μου.

Ειδικά εκείνο το GTA IV, δε βλέπω την ώρα να το πιάσω στα χέρια μου. Βέβαια δεν είναι το μόνο. Το Gran Turismo 5 Prologue, η σειρά NBA 2k (λογικά το 09 είναι στα σκαριά), το Pro Evolution Soccer (το οποίο απολαμβάνω στο PC μου για την ώρα και παίζει μια χαρά εκεί) και φυσικά η μεγάλη μου λατρεία, το ένα και μοναδικό Metal Gear, είναι μερικοί από τους λόγους για τους οποίους θα προβώ σε μια τέτοια αγορά. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
beastie
Consigliere
Consigliere
beastie


Αριθμός μηνυμάτων : 196
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

PlayStation 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PlayStation 3   PlayStation 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 14, 2008 6:14 am

παλαιά είχα διαχωρίσει τα παιχνίδια του PC με του PS2

Από αυτά που έπαιζα... δλδ και σύμφνα με τις αντοχές του PC.

FM
Strategy kai
FPS sto PC

PES, NBA 2k.. και Racing στο PS2.

Τώρα που έχω και gamepad kai timoniera που παίζει και στα 2
+ LFS και Rfactor...

Το PS2 είναι μόνο για NBA 2k και WRC. (αλλά για αυτά δεν υπάρχει χρόνος)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SteelGandalf
ex-Honorary Member
ex-Honorary Member
SteelGandalf


Αριθμός μηνυμάτων : 658
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2008
Ηλικία : 46

PlayStation 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PlayStation 3   PlayStation 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 14, 2008 6:33 am

beastie έγραψε:
Το PS2 είναι μόνο για NBA 2k και WRC. (αλλά για αυτά δεν υπάρχει χρόνος)

Εννοείς ότι δεν τους δίνει προτεραιότητα. Αν μοιράζαμε το χρόνο μας σε ίσα μέρη (πράγμα δύσκολο έως ανέφικτο), τότε θα μπορούσαμε να κάνουμε περισσότερα.

Πάντως το 2k μου λείπει και θα φροντίσω αυτές τις μέρες να ασχοληθώ με την "καριέρα" μου, στο PS2 μου φυσικά. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
beastie
Consigliere
Consigliere
beastie


Αριθμός μηνυμάτων : 196
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

PlayStation 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PlayStation 3   PlayStation 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 14, 2008 6:41 am

Ναι έτσι είναι.

Ο χρόνος για παιχνίδι είναι περιορισμένος. LFS... και ψάχνς το "παραθυρο" να δω το vegas και κανένα mod απο Rfactor.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
PlayStation 3
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Paraga La Familia :: Παιχνιδια :: Console Manager Games-
Μετάβαση σε: