Paraga La Familia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Paraga La Familia

In Patrone We Trust!
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 EURO Online

Πήγαινε κάτω 
+3
beastie
SteelGandalf
Anfield
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Anfield
Διεφθαρμένος Πρόεδρας
Διεφθαρμένος Πρόεδρας
Anfield


Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2008
Ηλικία : 46
Τόπος : Sweden Kalmar - Greece Drama

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΚυρ Ιουν 15, 2008 12:31 pm

Eirthe i Ora kai gi ayto...

Meta apo fantastiki idea tou Steelgandalf kai pieseis tou Patrone apofasistike na treksei ena akomi tournoua. Os synithos mallon ego tha kano Host an kai den me xalaei na kanei kai o Beastie Razz

Loipon.

Tha peksoume Euro 08. Tha treksei to paixnidi Holiday mexri tin mera ton Registration kai tha anakoinosoume tin apostoli...Apo ekei kai pera merika filika (3 os synithos) kai sto kapaki Euro.

An eimaste grigoroi mesa se mia mera tha telionoume kai tournoua... Razz

Omades apofasizoume ekeini tin ora...Afou den yparxei Liverpool lol! lol!

Loipon...

Anfield, SteelGandalf, kai Patrone einai mesa. (patrone den eipe OK alla to milame poli kairo gia online kai apagoreyete na pei oxi)

Vevaia ypologisoume kai se Beastie kai Argy..... Kai enan akomi....6 atoma pisteo einai ok Wink

Perimeno ta Ok ton Beastie Patrone kai Argy gia na ksekinisoume akomi kai ayrio an thete Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SteelGandalf
ex-Honorary Member
ex-Honorary Member
SteelGandalf


Αριθμός μηνυμάτων : 658
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2008
Ηλικία : 46

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΚυρ Ιουν 15, 2008 3:54 pm

Ωραίος ο παίχτης!!! Δεν πρόλαβα να στο ζητήσω και αμέσως ανταποκρίθηκες!!!

Πιστεύω πως είμαστε όλοι μέσα (και ο Αργύρης, εκτός απροόπτου). Θα τον ενημερώσω και θα πρέπει να συνεννοηθούμε για ημέρα και ώρα. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anfield
Διεφθαρμένος Πρόεδρας
Διεφθαρμένος Πρόεδρας
Anfield


Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2008
Ηλικία : 46
Τόπος : Sweden Kalmar - Greece Drama

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΔευ Ιουν 16, 2008 9:51 am

den vlepo kinisi omos....Mou fenete ego ki esy tha ksekinisoume Stelio Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
beastie
Consigliere
Consigliere
beastie


Αριθμός μηνυμάτων : 196
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΔευ Ιουν 16, 2008 12:31 pm

ton 8emh den ton eida shmera

oso gia ton argyrh... psaxne sta limania... ekei sernontai kai ta karabia... LOL !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SteelGandalf
ex-Honorary Member
ex-Honorary Member
SteelGandalf


Αριθμός μηνυμάτων : 658
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2008
Ηλικία : 46

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΔευ Ιουν 16, 2008 12:34 pm

Καλά αυτός ο Αργύρης μόνο λόγια ήταν. Έχει εξελιχτεί σε πολύ φλούφλη και χλεχλέ!!!

Μη νομίζετε ότι τον κατηγορώ πίσω από την πλάτη του. Τα έχω πει πρώτα στον ίδιο. Razz

Έχω μέρες να τον δω στο msn...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anfield
Διεφθαρμένος Πρόεδρας
Διεφθαρμένος Πρόεδρας
Anfield


Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2008
Ηλικία : 46
Τόπος : Sweden Kalmar - Greece Drama

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΔευ Ιουν 16, 2008 1:48 pm

Ton efage to Maraki.....Koproskilopoulos exei katantisei...

Pantos einai kai o Kostas mesa opote treis eimaiste korifi..Apla einai krima na min einai o Themis giati kaigete gia online. Sad

Loipon...

Sxetika me to online sekytika to eksis...

Opoios kanei Host (Ego i Kostas) tha prepei na kserei ti omades tha exete. Giati?

Giati skeytika na exoume SMALL database kai na gemisoume olous tous pextes mono apo tis xores pou tha exoume...Etsi apla tha exoume kapoio mikro protathlima na trexei....Kai olous tous pextes tis kathe xoras kai me mikri database

Ego Eimai gia Ollandia...Mias kai agglia giok...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
argate7
Πορτοφολάς
Πορτοφολάς



Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2008

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΔευ Ιουν 16, 2008 6:41 pm

Καλά ρε κωλόπαιδα..Θα σας φτιάξω εγώ..

Όσο για σένα Beastie...Στα καράβια ήμουν αλλά λόγω Άνδρου και όχι αυτού που σκέφτηκες καραγκιοζάκο..Τον Αργύρη καμία δεν τον σέρνει..

Ευτυχώς περάσαμε τέλεια,οπότε δεν μπορείτε να μου το χαλάσετε πελάτες..

Και γω μέσα είμαι αλλά τελικά ο κότας ο Θέμης θα παίξει μαζί μας??Θα κάνει κάτι τέτοιο??

Πω πω...Τη βλέπω τη δουλειά...Σηκώνω την κούπα και μου έρχεται την επόμενη μέρα στο σπίτι με τη Φαμίλια και με καθαρίζουν...Μήπως να το ξανασκεφτώ?

Αλλά όχι ρε..Κόντρα στο κατε-στημένο.Θα σας σκίσω!!!

Πότε ξεκινάμε??

Λέτε πάλι για Δευτέρα βράδυ??9-11??Όπως πάντα??

Και όσο για την ομάδα..Εγώ θέλω Ισπανία!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
beastie
Consigliere
Consigliere
beastie


Αριθμός μηνυμάτων : 196
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΤρι Ιουν 17, 2008 2:55 am

Ως Consigliere ετούτης εδώ της φαμίλιας... ανακοινώνω:

Οι ομάδες θα δοθούν από εμάς για εσάς με έναν τίμιο τρόπο που ταιριάζει στο ήθος και στην ιστορία της φαμίλιας.

Καθοριστικό στο να πάρετε ομάδα παίζει το όνομα σας, Ξεκινώντας από το πρώτο γράμμα.
Αργύρης και Ανδρεας λοιπόν (που έτρεξαν να πάρουν)...

Α έχουμε Αυστρία, Αρμενία, Αζερμπαϊτζάν, Αγγλία, Ανδόρα, "Α και την Μάλτα" geek Που όμως δεν είναι όλες στο Euro.

Επειδή λοιπόν υπάρχει μόνο μία. Πάμε και στο 2ο γράμμα. Ν και Ρ.

Νορβηγία και αυτή εκτός.
Από Ρ όμως έχουμε Ρουμανία και είναι η ομάδα του Αργύρη!!!!
Αναγκαστικά πάει λοιπόν η Αυστρία στον Συμπέθερο (και είναι και το σωστό λόγο του Hosting!!!)

Στέργιος. Περιορισμένες επιλογές. Σουηδία και Viva Παπαρίζου!!! Μην μου πείς Spain... ΙΣΠΑΝΙΑ είναι!!!

Κώστας. Και εδώ μία από τα ίδια... Κίνα και Κορέα εκτός Ευρώπης (Εξαπανανέκαθεν!!!) Πάμε λοιπόν στην Κροατία (ξενέρα)
Ευτυχώς που δεν πήγε στα τελικά το Καζακστάν!!!

Πατρόνε. Εδώ έχουμε ιδιάζουσα περίπτωση. Θ δεν έχουμε. Πάμε στο 2ο. Ε... Ελβετία και Ελλάδα...
Ομως πατρόνε είναι και αλλάζει συχνά "ονόματα" Ας πάρει ότι θέλει εκείνος.

Οχι τίποτα άλλο... μην αρχίσει και εκκαθαρίσεις μέσα στην φαμίλια!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SteelGandalf
ex-Honorary Member
ex-Honorary Member
SteelGandalf


Αριθμός μηνυμάτων : 658
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2008
Ηλικία : 46

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΤρι Ιουν 17, 2008 2:58 am

Συμφωνώ και επαυξάνω!!! Άλλωστε πάντοτε οι Σουηδέζες ήταν ένα από τα φετίχ μου!!! bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
argate7
Πορτοφολάς
Πορτοφολάς



Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2008

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΤρι Ιουν 17, 2008 4:14 am

Ρε τους απατεώνες...Απάτη και Ντροπή και αίσχος και όλες οι βλακείες που λέγονται σε τέτοιες περιπτώσεις.

Πάντως καλή η ιδέα σου,αν και δεν μου πολυκάνει η Ρουμανία..Θα είναι μια μικρή πρόκληση και μ'αρέσει.Πότε ξεκινάμε??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Patrone
Don
Don
Patrone


Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΤρι Ιουν 17, 2008 5:42 am

Ανδρέα, να αρχίσεις άμεσα το τουρνουά! Εγώ θα διαλέξω πρώτος ομάδα και δεν υπάρχουν προτεραιότητες γιατί είμαι ο Patrone! Όποιος σκεφτεί την ομάδα που σκέφτομαι να πάρω κι εγώ θα έχει να κάνει με τον μαορί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paraga.forumgreek.com
beastie
Consigliere
Consigliere
beastie


Αριθμός μηνυμάτων : 196
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΤρι Ιουν 17, 2008 5:44 am

Τις ειπαμε τις ομάδες... την δικη σου περιμένουμε.

Αυστρία, Ρουμανία, Σουηδία και Κροατία... πιασμένες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anfield
Διεφθαρμένος Πρόεδρας
Διεφθαρμένος Πρόεδρας
Anfield


Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2008
Ηλικία : 46
Τόπος : Sweden Kalmar - Greece Drama

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΤρι Ιουν 17, 2008 6:56 am

Tha sas kseneroso alla Ante na eperna kamia Souidia...Aystria einai entelos KSENERA...

Ego leo san Host na na paro to H = Holland Razz

An einai na paroume utsider as epileksoume monoi mas re... Aystria me kseneronei ypervolika... Doste mou Elvetia kalitera i Rossia i oti allo . Italia (kai aytoi outsider einai Razz) Plaka kano oso me varenei i Aystria allo toso kai i Italia Smile

Telos i plaka Oti thelte oxi Aystria Italia.....

Ego eimoun tis apopsis na eixa o kathenas DYO omades. Mia "kali" kai mia "kaki"

Alla den prolava na to grapso ...Me prolavate

Ti lete ? ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Patrone
Don
Don
Patrone


Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΤρι Ιουν 17, 2008 6:57 am

Εντάξει ορέ! Κανονικά θα έπρεπε να πάρω την πατρίδα μου την Ιταλία, αλλά θα συμβιβαστώ σύμφωνα με τους κανόνες και θα πάρω την Ελλάδα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paraga.forumgreek.com
beastie
Consigliere
Consigliere
beastie


Αριθμός μηνυμάτων : 196
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΤρι Ιουν 17, 2008 6:58 am

ok
kai elbetia o andreas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Patrone
Don
Don
Patrone


Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΤρι Ιουν 17, 2008 7:07 am

Άντε πότε αρχίζουμε;;;;;
Μην καθυστερέιτε ρεμάλια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paraga.forumgreek.com
beastie
Consigliere
Consigliere
beastie


Αριθμός μηνυμάτων : 196
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΤρι Ιουν 17, 2008 8:31 am

ενημερώνουμε οτι καποιες εθνικές μπορεί να μην είναι στο Euro!!! to paixnidi paizei xwris na exoyn teleiwsei ta prokrimatika...

ektos apo aystria kai elbetia oi alles xwres DEN einai sigoures
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anfield
Διεφθαρμένος Πρόεδρας
Διεφθαρμένος Πρόεδρας
Anfield


Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2008
Ηλικία : 46
Τόπος : Sweden Kalmar - Greece Drama

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΤρι Ιουν 17, 2008 9:46 am

Opos eipa kai tou Kosta kalitera na perimenoume mexri tin imera gia to registration.

Ekei dialegoume omoada kai kaloume tin apostoli. To thema einai kosta na exeis save kamia evdomada prin kai oxi tin imera pou ginete pros apofygi tou na vlalei apostoli o proin proponitis. ftanei vasika me kana diimero.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Clint
Διαρρήκτης
Διαρρήκτης
Clint


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2008
Ηλικία : 39

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΤρι Ιουν 17, 2008 12:46 pm

Μέσα και εγώ Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
argate7
Πορτοφολάς
Πορτοφολάς



Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2008

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΤρι Ιουν 17, 2008 5:28 pm

Αυτές οι διευκολύνσεις που γίνονται δεν αρμόζουν σε μια τέτοια Φαμίλια..Αν νομίζεις πως επειδή έκανες και δεύτερο παιδί πως θα τη γλιτώσεις..Είσαι γελασμένος..Περίμενε στο σπιτάκι σου και θα δεις τη "La Grande Mafia" απ'έξω από την πόρτα σου και θα σου πω εγώ μετά αν τολμάς να κάνει πάλι κάτι τέτοιο.

Τελικά θα κάνουμε αυτό που είπε ο Αντρέας??Μία καλή και μία κακή ομάδα??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
beastie
Consigliere
Consigliere
beastie


Αριθμός μηνυμάτων : 196
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΤετ Ιουν 18, 2008 6:17 am

Οπως κάποιοι ήδη γνωρίζουν...

το τουρνουά ξεκίνησε.

1η αγωνιστική... και οι 4 HUMANS... έχασαν
2η αγωνιστική οι 2 πρώτοι συνέχισαν το σερί τους (anfield,patrone), εγώ έκανα την πρώτη νίκη του TOUR από human oμάδα και μετά ο SteelGandalf έρι3ε απλά 3 ΓΚΟΛ στην ITALIA !!!!!

cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anfield
Διεφθαρμένος Πρόεδρας
Διεφθαρμένος Πρόεδρας
Anfield


Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2008
Ηλικία : 46
Τόπος : Sweden Kalmar - Greece Drama

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΤετ Ιουν 18, 2008 8:05 am

Epese to stigma....

Me katestrepse i dietisia sto proto paixnidi enantion Portogalias... Eno proigomoun me 1-0 erikse ADIKAIOLOGITI kokkini ston kalitero paixti tis omadas (Behrami) kai me adeiase...Apla sto telos fagame 2 kai telos.

2i agonistiki i omada palepse enantion ton Tsexon kai synexise to epithetiko paixnidi. Mia antepithesi edose to provadisma stin Tsexia omos kai palepsame gia tin anatropi. Kaname to 1-1 alla apodeixteikame mikroi gia na to kratisoume.

Etsi teliose to Euro gia tin Elvetia.... Pantos apo tin apodosi tis omados eimai eyxaristimenos afou paiksame kalo podosfairo kai as eixame entoni kritiki apo diasimo melos tou tournoua...Den mporo na po tipota gia tin parti tou afou opos ematha erikse 3 stin Italia...Den leo omos poios einai Smile

Perimenoume alli toulaxiston ena ponto enantion tis Filandias analoga me tin apodosi tis omados eos tora.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SteelGandalf
ex-Honorary Member
ex-Honorary Member
SteelGandalf


Αριθμός μηνυμάτων : 658
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2008
Ηλικία : 46

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΤετ Ιουν 18, 2008 4:12 pm

beastie έγραψε:
Οπως κάποιοι ήδη γνωρίζουν...

το τουρνουά ξεκίνησε.

1η αγωνιστική... και οι 4 HUMANS... έχασαν
2η αγωνιστική οι 2 πρώτοι συνέχισαν το σερί τους (anfield,patrone), εγώ έκανα την πρώτη νίκη του TOUR από human oμάδα και μετά ο SteelGandalf έρι3ε απλά 3 ΓΚΟΛ στην ITALIA !!!!!

cheers cheers cheers

Anfield έγραψε:
Pantos apo tin apodosi tis omados eimai eyxaristimenos afou paiksame kalo podosfairo kai as eixame entoni kritiki apo diasimo melos tou tournoua...Den mporo na po tipota gia tin parti tou afou opos ematha erikse 3
stin Italia...
Den leo omos poios einai Smile

Τίποτα δεν είναι τυχαίο σε αυτή τη ζωή. Θέλω όμως να εξακολουθείς να θυμάσαι ότι "έριξα" 3 "τεμάχια" στην Ιταλία και μετά από κάτι που θα μάθεις αργότερα. Όταν έρθει η ώρα, θα καταλάβεις τι εννοώ. Smile

Γι' αυτό μη ξεχνάς: Έριξα τρία στην Ιταλία, την παγκόσμια πρωταθλήτρια, με την ομάδα των "ξυλοκόπων".

Μη το ξεχάσεις αυτό. bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anfield
Διεφθαρμένος Πρόεδρας
Διεφθαρμένος Πρόεδρας
Anfield


Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2008
Ηλικία : 46
Τόπος : Sweden Kalmar - Greece Drama

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΠεμ Ιουν 19, 2008 4:45 am

Ti mou anaveis foties re tora...Tora prepei na mahto....

THELO NA MATHO....SIMERA MI to xesete kai den ksanampeite....Hmarton ....

Exthes ti kanate....Ellada vlepate... Den sygxizeste ? ? ? ?

Kanonika oloi mesa simera...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Patrone
Don
Don
Patrone


Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

EURO Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EURO Online   EURO Online Icon_minitimeΠεμ Ιουν 19, 2008 6:36 am

Ο PATRONE ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΤΟ!

Με αυτό τον τίτλο κυκλοφόρησε η μεγαλύτερη αθλητική εφημερίδα της Ευρώπης, αφού ο Patrone σε 2 ματς με την Εθνική πέτυχε συνολικά 3 γκολ και έχει ακόμα ελπίδες πρόκρισης, παρά τις ήττες, 1-3 από Γαλλία και 2-3 από Ρωσία! Αν η Ελλάδα νικήσει τους Τούρκους και οι Ρώσοι χάσουν από την Γαλλία, το "πειρατικό" συνεχίζει στους 8!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paraga.forumgreek.com
 
EURO Online
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Protaseis gia Online.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Paraga La Familia :: Παιχνιδια :: PC Manager Games-
Μετάβαση σε: